HAKKIMIZDA
Değerli Hekimlerimiz;

Uzun ömürlü, güvenilir ve teknolojik cihazları ve lazer sistemlerini Türkiye'ye sunmayı hedef edinen C&C Medikal Lazer Sistemleri Tic. Ltd. Şti., portföyünü her geçen gün geliştirerek, tecrübesini ve seçkin kimliğini, kaliteli hizmet anlayışı ile birleştirerek, sizlere en iyi imkanları sunmak için çalışmaktadır.

Herbiri kendi alanında lider olan LASERING, EUROMI, NOUVAG, MECOTEC markalarının Türkiye yetkili distribütörü olarak; dermatoloji, estetik, cerrahi ve dental alanlardaki dünyanın en seçkin ve gelişmiş cihazlarını sınırsız desteğimizle, hızlı ve uygun çözümler üreterek sizlerle paylaşmaktayız.
Müşteri memnuniyetini ön planda tutma politikamızın yanısıra, medikal sektörde daima en ileri teknolojiyi kullanarak en gelişmiş çözümleri sağlama misyonumuz ve en başarılı teknolojik lazerleri sizlere ulaştırarak, daima güvenilir bir firma olma vizyonumuz sayesinde, istenilen alanda en iyi hizmeti sunmayı garanti ederek, her türlü spesifik uygulama için ayrı ayrı tasarlanmış üstün nitelikli cihazlarımızla sizlere ulaşmayı hedefliyoruz.

Başarımız; ürünlerimizin üstün düzeydeki başarılı klinik sonuçları, ürün çeşitliliği, müşterilerimizin memnuniyeti ve ileriye dönük çalışma prensiplerimizle ölçülür. Deneyimli teknik servis departmanımız bu başarımızın önemli bir parçasıdır.